Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dlaczego czyszczenie ekstrakcyjne?

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki…

Pranie parowe tapicerki samochodowej

Wyjaśniamy na czym polega czyszczenie parowe i jakie są jego…

Zabrudzenie a ceny

Co można czyścić parą?

Dlaczego akurat Karcher?

Kilka słów o firmie Karcher.

Czyszczenie dywanów

Czyszczenie dywanów gorącą parą

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Wyjaśniamy na czym polega czyszczenie parowe i jakie są jego przewagi w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia dywanów, materacy i tapicerki

Zalety czyszczenia parą

Naturalne i ekologiczne

Gorąca para pozwala skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia z czyszczonych powierzchni bez konieczności stosowania detergentów i innych chemicznych środków czyszczących. Pod wpływem wysokiej temperatury cząstekczki brudu odspajają się od tkaniny lub powierzchni i mogą zostać z łatwością usunięte za pomocą zintegrowanego odkurzacza parowego (czyszczenie dywanów, materacy i tapicerki, mycie okien) lub za pomocą delikatnej ściereczki z mikrofibry (czyszczenie fug, mycie glazury, terakoty, gresu, armatury).

Posiadane przez nas urządzenie posiada opcję równoległej aplikacji środka czyszczącego. Korzystamy z tej opcji uzupełniając wykonywane przez nas zabiegi aplikacją lanoliny. Jest to w pełni bezpieczny i naturalny środek wspomagajacy czyszczenie. Pomoga ona w usuwaniu tłustych zabrudzeń, a jednocześnie nadaje miękkość i połysk czyszczonym powierzchniom.
Perfekcyjna czystość

Powierzchnie twarde, takie jak szyby, lustra, glazora, tereakota czy gres porowate. Nawet gładkie powierzchnie, obserowowane pod mikroskopem pokryte są drobnymi szczelinami i nierównościami, w których gromadzą się wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Tradycyjne mycie takich powierzchni, nawet przy zastosowaniu silnych detergentów lub środków czyszczących nie jest w stanie skutecznie usunąć zabrudzeń i drobnoustrojów osadzonych w mikroszczelinach.

Gorąca para aplikowana pod wysokim ciśnieniem dokładnie penetruje wszystkie pory i szczeliny, usuwając z nich brud. Kilkukrotnie wykonywaliśmy test, w trakcie którego jedną cześć powierzchni dokładnie czyściciliśmy w sposób tradycyjny (szmatką z detergentem), a drugą - za pomocą gorącej pary. Fragmenty poddane czyszczeniu parowemu były nie tylko wizualnie czystsze, ale również zdecydowanie gładsze i przyjemniejsze w dotyku...
Działanie dezynfekujące

Czyszczenie parowe to idealny sposób na pozbycie się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów. Wysoka temperatura błyskawicznie zabija:

 - roztocza kurzu domowego,

 - zarodniki pleśni,

 - bakterie i wirusy,

 - owsiki, lambrie i inne pasożyty,

 - pchły, wszy i inne insekty,

Z tego względu czyszczenie parowe to zabieg szczególnie polecany w pomieszczeniach zajmowanych przez małe dzieci, jako element profilaktyki przeciw alergii, pasożytom i nawracającym infekcjom.

Okresowo wykonywana dezynfekcja gorącą parą materacy, pościeli, dywanów, maskotek i innych przedmiotów, z którymi maluchy mają codzienny kontakt jest świetnym sposobem ochrony przez wszelkimi czynnikami infekcyjnymi.

loading...
Satysfakcja gwarantowana!
Zadzwoń: tel. 506-225-343
Napisz: info@karcher.gniezno.pl
Przyjedź: Gniezno