Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dlaczego czyszczenie ekstrakcyjne?

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki…

Pranie parowe tapicerki samochodowej

Wyjaśniamy na czym polega czyszczenie parowe i jakie są jego…

Zabrudzenie a ceny

Co można czyścić parą?

Dlaczego akurat Karcher?

Kilka słów o firmie Karcher.

Czyszczenie dywanów

Czyszczenie dywanów gorącą parą

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Co można czyścić parą?

 

Katalog przedmiotów i powierzchni, które mogą być z powodzeniem czyszczone parowo jest bardzo szeroki. Szczegółowo opisujemy nasze usługi w zakresie antyalergicznego czyszczenia materacy, prania dywanów oraz wózków dziecięcych z wykorzystaniem odkurzacza parowego IMEX SVC06 - nasza pełna oferta jest jednak zdecydowanie szersza i obejmuje również:

Mycie okien bez detergentów

Dysponujemy specjalnymi końcówkami umożliwiającymi perfekcyjne umycie okien za pomocą gorącej pary wodnej. Mycie okien gorącą parą wodną pozwala uzyskać krystaliczną czystość, bez stosowania detergentów. Dodatek naturalnej lanoliny pozwala pogłębić i utrywalić połysk, dzięki czemu nasi klienci mogą dłużej cieszyć się czystymi oknami.

 

Mycie posadzek

Gorąca para to doskonały sposób na dezynfekcje i gruntowne mycie terakoty, glazury czy gresu. Wysoka temperatura i ciśnienie z jakim uderza w powierzchnię pozwala usunąć stare zabrudzenia ze szczelin. Czyszczenie parowe to doskonały sposób na gruntowne odświeżenie łazienki lub kuchni - połączenie wysokiej temperatury z naturalną lanoliną przywraca czystość i blask nawet kilkunastoletniej glazurze.

loading...
Satysfakcja gwarantowana!
Zadzwoń: tel. 506-225-343
Napisz: info@karcher.gniezno.pl
Przyjedź: Gniezno